VIDEO

„Ślepnąc od świateł” odcinki online i jak je zdobyć?

„Ślepnąc od świateł” – polski serialowy hit telewizyjny dostępny już w internecie!

Ta historia mogła dziać się tylko w Warszawie. Jak doszło do powstania serialu „Ślepnąc od świateł”

Serial „Ślepnąc od świateł” jest adaptacją bestsellerowej książki napisanej przez poczytnego polskiego, pisarza Jakuba Żulczyka. Sam Żulczyk wypowiadając się o swojej książce powiedział, że historia w niej opisana mogła się dziać tylko i wyłącznie w mieście stołeczny. Identycznie jest w serialu „Ślepnąc od świateł”, któremu podwaliny dała twórczość Żulczyka. Zresztą sam serial jest dość wierną adaptacją drukowanego pierwowzoru. Serial „Ślepnąc od świateł” swoją premierę telewizyjną miał już jakiś czas temu, jednak teraz możesz go oglądać na platformach dystrybucji internetowej. Koniecznie obejrzyj go w telewizji internetowej i serwisach Video on Demand!

O czym opowiada fabuła serial „Ślepnąc od świateł”? Krótki zarys.

Miniserial „Ślepnąc od świateł” to ośmiooodcinkowa podróż przez życie enigmatycznego Jakuba. Główny bohater jest dilerem kokainy w stolicy naszego kraju. Jakub jest już tym wszystkim zmęczony i postanawia kupić bilet w jedną stronę na uprawnione wakacje. Serial właśnie zaczyna się sceną na lotnisku, gdy główny bohater kupuje bilet na wakacje swojego życia. Do podróży zostało mu siedem dni, a także sporo rzeczy na głowie. Przed wylotem do Argentyny, bo właśnie tam zdecydował się wyruszyć Kuba, musi załatwić wszystkie palące sprawy, a interesy zostawić w jak największym porządku. Główny bohater zmaga się z koszmarami, które nie ułatwiają mu zadania. Na domiar złego w mieście stołecznym pojawia się Dario – gangster, który niedawno wyszedł z więzienia i stara się zaprowadzić w mieście nowe porządki, nowe reguły gry. Dario poszukuje także sportowej, niebieskiej torby z pieniędzmi i paczką z różową porcją trefnej amfetaminy. Traf chciał, że w posiadanie bagażu wszedł Jakub, ale Dario nie odpuści. Czy głównemu bohaterowi uda się bez przeszkód wylecieć na upragnione wakacje? Czy może coś pokrzyżuje jego długo planowaną podróż do ciepłych krajów? Przekonaj się sam oglądając serial „Ślepnąc od świateł”.

Czy serial „Ślepnąc od świateł” dorównuje poziomem książce? A może ją nawet przewyższa?

Serial „Ślepnąc od świateł” jest objawieniem ostatniego sezonu. Dawno w polskiej kinematografii nie było tak dobrze zrealizowanej produkcji, tak dopracowanej z dbałością o najmniejsze detale. Jest to w dużej mierze zasługa duetu reżysersko-scenopisarskiego w składzie Krzysztof Skonieczny oraz Jakub Żulczyk. Skonieczny odpowiadał za reżyserię i trzymał rękę na pulsie nad całą produkcją, zaś obaj panowie współpracowali przy tworzeniu scenariusza do serialu. Udało im się przenieść na ekran filmowy niesamowity klimat książki i życie nocnej Warszawy. Aktorsko także jest bardzo dobrze, zaskakuje debiutant Kamil Nożyński, który gra główną rolę. Nie sposób też pominąć Jana Frycza, który wciela się w postać Dario. W całości przygrywa nam fenomenalna ścieżka dźwiękowa, a oko cieszą kadry serialu.

Gdzie mogę uzyskać dostęp do wszystkich odcinków miniserialu „Ślepnąc od świateł”?

Żeby oglądać serial „Ślepnąc od świateł” wystarczy zajrzeć od internetu. W pole wyszukiwarki wpisujemy chociażby frazę: „Ślepnąc od świateł” odcinki i gotowe! Mamy do wyboru z kilkudziesięciu platform telewizji internetowej. Jest w czym wybierać, jednak co wybrać?

Jaką telewizję internetową wybrać, żeby zobaczyć serial „Ślepnąc od świateł”?

Jak wspomniano, platform jest wiele, ale na coś trzeba się zdecydować. A może popularna IPLA? Telewizja internetowa, która w swoich zasobach ma serial „Ślepnąc od świateł”. Wystarczy tylko wejść na stronę i już możemy oglądać!