Porady i wskazówki

Jak stworzyć idealny profil randkowy?

Portal randkowy oferuje mnóstwo możliwości osobom, które szukają swojej drugiej połówki. Co jednak umieścić w profilu, aby był on jak najbardziej atrakcyjny i zapewnił nam adoratorów? Jak się okazuje, idealne zdjęcie to nie wszystko, czym możemy się posłużyć.

Jakie zdjęcie na portal randkowy?

Wybór odpowiedniego zdjęcia to podstawa na serwisach takich jak portal randkowy. Dlatego też tak ważne jest, aby fotografia przyciągała uwagę drugiej strony, ale nie była jednocześnie zbyt nachalna. Dlatego też warto postawić na naturalne, codzienne pozy, aniżeli przedstawiane swojej nagiej, umięśnionej klatki. Inną rzeczą, której należy unikać to zbyt duża ingerencja photoshopu. Niestety takie działania są często bardzo widoczne i mogą przynieść odwrotny efekt od zamierzonego. Wiele przeprowadzonych badań udowodniło, że zarówno mężczyźni, jak i kobiety wolą osoby, które są przede wszystkim naturalne.

Idealny opis

Drugą rzeczą, na którą ludzie patrzą to opis. Nie warto go pomijać. W końcu to dzięki niemu będziemy mogli wyróżnić się z tłumu innych. Można w nim zawrzeć takie informacje, jak, nasze zainteresowania czy też pasje. Kwestie związane z pracą czy też z zarobkami lepiej zostawić na inną okoliczność. Chwalenie się rzeczami materialnymi może przyciągnąć tylko osoby, które będą chciały nas w pewien sposób wykorzystać, czy też naciągnąć. Nie warto również wypisywać całej listy cech, które oczekujemy od potencjalnego partnera. Coś takiego może odstraszyć wielu fajnych ludzi. A tego byśmy przecież nie chcieli.

Join The Discussion